Правила заповнення платіжки для сплати податків за філію

Податківці звернули увагу на особливості заповнення реквізитів платіжної інструкції при розрахунках за відокремлені підрозділи (філії)

Правила заповнення платіжки для сплати податків за філію

Юридичні особи (далі — головні підприємства) під час сплати податків, зборів, інших платежів та ЄСВ за відокремлені підрозділи (філії) (у випадках, передбачених Податковим кодексом України) заповнюють усі обов’язкові реквізити платіжної інструкції, у тому числі:

  • реквізит «Код платника» (податковий номер головного підприємства);
  • реквізит «Код фактичного платника» (податковий номер філії);
  • реквізит «Призначення платежу».

Нагадуємо, що з 01 грудня 2023 року, інформацію про призначення платежу платіжної інструкції слід зазначати виключно у структурованій формі в блоці реквізитів «Структурована форма» платіжної інструкції.

Під час розрахунків з бюджетом та фондами за філії, у блоці реквізитів «Фактичний платник» необхідно зазначити інформацію саме про філію як платника податків.

За інформацією ДПС у Вінницькій області

Вебінар для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
21633

Розрахунок коригування до податкової накладної

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
451843

Відпустка за роботу на комп’ютері в період воєнного стану

Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері належить до щорічних. У період воєнного стану діють особливі правила надання щорічних відпусток. Експерт пояснив, чи стосуються вони відпустки за роботу на комп’ютері
18122

Нарахування заробітної плати: як провести без помилок

Обов’язок роботодавця – виплачувати працівникам заробітну плату. Та перш за все бухгалтер має провести розрахунок та нарахування зарплати. Про особливості оплати праці під час війни, загальні правила нарахування та утримання податків із зарплати – у консультації
1511259

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді